Ekim 2021, güncel notlar:


Yeni üreticimiz, Makarna Manyas projemize katılmıştır.


Hidayet İtaatli yeni sezon ürün hasatı ve satışları başlamıştır. Salı günleri sevk günüdür.


BEYORGANİK, bebeklere ve yaşlı hastalara uygun, beslenme kolaylığı sağlayan ürünlerini satışa çıkarmıştır. Ürünlerin içeriğinde organik sebze bulunduğundan besin değerleri yüksektir, tuz içermez ve püre halindedir.
Glutensiz/Glutensiz-Vegan ekmek ve probiyotik turşu çeşitleri Beferment tarafından satışa sunulmuştur.


> Her üreticinin sevk günü sabahı saat 09:00’a dek vermiş olduğunuz siparişleriniz, her bir üretici/tedarikçi tarafından (normal stok ve hava/sevkıyat koşullarında) kargoya verilir.

> Siparişlerinizi ÜRETİCİLER bölümü altından vermeniz önerilir. Bu şekilde her üreticinin asgari sipariş kotası doldurularak işlemler tamamlanabilir (kargo sipariş bedeline dahildir).
> Sayın müşterilerimizin kargo takiplerini kendilerine ulaşan SMS şubeler üzerinden de yapmalarını ve haftasonunda ürünlerin şubede kalma riskine karşı kolilerini şubeden teslim almalarını öneriyoruz. Siparişinizle ilgili kargolama sürecinde size SMS gelmezse, bize hatırlatmanızı rica ediyoruz. Adresinize ulaşan kargo koli kalitesini kurye teslimatı sırasında kontrol etmenizi, bir sorun varsa kuryeye tutanak imzalatılmasını rica ederiz.

İletişim için: [email protected]

> Siparişlerinizi üye girişi sonrasında gerçekleştirebilirsiniz. Tek seferde birden çok sayıda üreticimize sipariş verebilir ve tek seferde ödeme yapabilirsiniz. Stokların her müşterimize yetebilmesi için kişi başına azami 7 birim siparişe izin verebiliyoruz. 

> Gönderilerimiz Yurtiçi Kargo ile yapılır; bölgesel istisnalar vardır. Fiyatlarımıza kargo bedeli ve varsa KDV dahildir (*).

* Kargo gönderi firması istisnaları: bölgesel kısıtlar sebebiyle, Vehbi Ersöz sevkiyatları MNG kargo ile yapılmaktadır.

* Bozcaada Yurtiçi Kargo sevkıyatı sadece Cuma günleridir. MNG kargo Bozcaada servisi yoktur; özel kargo ile aldırılması gerekir.
* Gördes sipariş ve kargolama:  Gördes Çiftlik, Yedikule Bostan ürünleri soğuk zincir hizmeti sağlanan İstanbul, İzmir ve Ankara için kabul edilir. Bu iller haricinde Gördes’e verilen sipariş içeriğinde Yedikule Bostan ürünleri varsa, bu sipariş iptal edilir.

Müşteri Olmak

Üretici Olmak

Sevkiyat Şekli

4 Hedef Nedir?

Kısa Bir Hikaye

Sağ taraftaki video coronavirüs için almamız gereken önlemleri bizlere özetliyor (resim üzerine tıklayabilirsiniz).

Çevre değerlerimizi toprakana.org sitemizde bulabilirsiniz.